Mistrz Zefir Marcin Wierzbicki

Nazywam się Marcin Wierzbicki, Imię ZEFIR jest mi przypisane przez siły wyższe, zdobyłem je na drodze rozwoju, a pokazało mi się podczas medytacji.

Odkąd sięgam pamięcią TAROT, ANIOŁY i cała ezoteryka były mi zawsze bliskie. Jestem jasnowidzem i tarocistą oraz trenerem rozwoju osobistego. W mojej tradycji rodzinnej leży posługiwanie się niekonwencjonalnymi metodami pomocy innym przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Moją misją, jak i wielką pasją życiową, jest pomoc drugiemu człowiekowi. Rozwijając się i doskonaląc poznałem wiele rożnych metod rozwoju, najbardziej czuję ścieżkę szamanizmu oraz Tantry które są mi bardzo bliskie ponieważ obie te ścieżki są oparte na drodze miłości.

Karty Tarota ukazują przede mną obraz życia ludzi o których pytam, odkrywają ich przyszłość pomagając zanalizować pewne sytuacje. Natomiast dar jasnowidzenia, jako podstawowa forma mojej pracy energetycznej z ludźmi, pozwala mi wzmocnić przekazy płynące z kart ujawniając obszerniejsze fakty na tematy poruszane podczas sesji, jak również czyni analizę dogłębną. Podczas sesji Tarota skupiam się głównie na ukazywaniu licznych drogowskazów, które człowiek może wykorzystać dla poprawienia swojego bytu podczas ziemskiej wędrówki.

Jeśli chcesz poznać swoją osobowość, spojrzeć na swoje perspektywy z innej strony i zobaczyć co ma Ci do zaoferowania przyszłość? Skontaktuj się ze mną, razem pokonamy Twój problem i znajdziemy rozwiązanie.


JESTEM ŚWIATŁEM, MOCĄ, SIŁĄ.
Jedynym Prawdziwym Uzdrowicielem jest Miłość!!
KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE !! KTO MOCNO TEGO PRAGNIE TO DOSTANIE !! ŻYCIE POTRZEBUJE DZIAŁANIA ,ŻEBY OSIĄGNĄĆ SWÓJ UPRAGNIONY CEL!!„Jestem Wiatrem, który dmie ponad morzem;
Jestem Falą Oceanu;
Jestem Szumem morskich Bałwanów;
Jestem Bykiem, który daje siłe;
Jestem Orłem na Skale;
Jestem Promieniem Słońca;
Jestem najjaśniejszym z Kwiatów;
Jestem walecznym Odyńcem;
Jestem Łososiem w Stawie;
Jestem Jeziorem na Równinie;
Jestem Kunsztem Rzemieślnika;
Jestem Słowem Nauki;
Jestem Grotem Włóczni w Walce;
Jestem plomieniem, który stwarza w głowie człowieka Ogień Myśli.
Kto, jeśli nie ja, oświeca Zebranych w górach?
Kto, jeśli nie ja, zna wiek księżyca?”


MAGIA JEST WE MNIE . Patrząc w przyszłość przywracam nadzieje oraz natchnienie. Badając przeszłość przynoszę pocieszenie oraz zrozumienie. Oczywiście tym którym pragną sami tego,nic na siłę:)

Współpracuję ze światem Aniołów i z innymi formami życia, których nie umiem zdefiniować;..
...żyję w innym wymiarze , która dla innych jest nie do pojęcia.


Byłem po tamtej stronie..