Wróżbita Maciej Skrzątek

Wróżbita Maciej jest twórcą „rozkładu ogólnego” w Polsce oraz tym, który wprowadził pojęcie „trafności”. Zapoczątkował w polskiej ezoteryce rozkład kart ukazujący życie osoby bez konieczności zadawania pytań. Za pomocą kart tarota oraz numerologii potrafi dokładnie nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem zdarzeń, które miały faktycznie miejsce, opisać dokładnie aktualne zmartwienia zwracającego się po pomoc oraz co najważniejsze opisać to co przed nim – przyszłość.

Wróżbita Maciej w trakcie konsultacji udziela rad, by przede wszystkim aktualne problemy stały się odległe i podpowiada nad czym trzeba się skupić, by poprawić jakość swego losu. Wróżbita Maciej uważa, że to jego zadaniem jest przedstawić czyjeś życie, dlatego też nie potrzebuje żadnych pytań od klienta.

W maju 2015 wydał swoją książkę „Życie zapisane w kartach”, a wraz z nią pojawiła się na rynku jego autorska talia kart tarota. W 2018 kolejna książka Wróżbity Macieja " Numerologia wróżebna" okazała się hitem na rynku. Został doceniony oraz wyróżniony przez: tygodnik "Wprost", tvn, iTV, onet, wp i MeloRadio. Obecnie współpracuje z Ezo TV oraz z Mleoradio gdzie został dziennikarzem radiowym i prowadzi swój własny program autorski.