Alchemia Duszy i Ciała

Wieloletnie działania społeczne, umiłowanie prawdy, zgłębianie wiedzy połączone z potrzebą dzielenia się nią, oraz staranne wykształcenie w dziedzinie sztuki i psychotroniki zaowocowało produktami Cedrowych Wzgórz oraz bardzo skutecznymi konsultacjami z dziedziny magii. Na każdym etapie tworzenia bazują na oryginalnych przepisach odnajdywanych zarówno w magii ludowej, jak i pracach uznanych autorytetów w tej dziedzinie. Każdy element to kreatywna, przemyślana, opierająca się na doświadczeniu i wiedzy idea, zamknięta w przyjaznym i estetycznym opakowaniu

WSZYSTKIE  produkty są projektowane i wykonywane ręcznie z naturalnych składników, często sprowadzanych z różnych miejsc świata.

Cedrowe Wzgórza o swojej pracy : "Wykorzystujemy 100%-we naturalne olejki eteryczne. Unikamy materiałów pochodzenia zwierzęcego, a jeśli takowe się pojawiają (np.muszle, pióra, wosk pszczeli...), to staramy się pozyskać je w sposób nie krzywdzacy tych istot. Jeśli masz jakieś pytania, lub chcesz po prostu podzielić się z nami swoim doświadczeniem, uwagami, spostrzerzeniami - zapraszamy do kontaktu!"