Alchemia Duszy i Ciała

Podczas seansów Joanna Stawińska zwykle stosuje elementy numerologii. Prywatnie i do własnych celów wykorzystuje również runy. Trockistkę odwiedza wiele osób ze świata polityki i sztuki. Jej słynne przepowiednie dotyczące politycznych losów Polski sprawdziły się w stu procentach.

"Wszystkie swoje spotkania traktuję bardzo poważnie rozmowy przy Tarocie mogą zmienić życie, pchnąć je na nowe tory. To taki odpowiednik kozetki u psychologa, z tą różnicą, że gdy ja zobaczę, że jakiś temat jest dla rozmówcy niewygodny, zamiast drążyć – wycofuję się. Nie oznacza to wcale, że unikam trudnych tematów. Jeśli wyczytam z kart zapowiedź jakichś tragicznych wydarzeń, staram się delikatnie przekazać tę informację. Nie wprost, ale zwracam uwagę rozmówcy na jakąś sferę życia, sugeruję, by bardziej się na niej skupił. Nigdy nie mówię też konkretnie o kwestiach zdrowotnych, choć karty pokazują wiele w tym temacie. Jednak jako córka lekarzy mam ogromny szacunek dla ich pracy medyków. Uważam, że stawiając Tarota trzeba być wizjonerem – widzieć więcej niż tylko to, co dana karta oznacza; mieć własne wyobrażenie o tym, co jeszcze może ona symbolizować. W związku z tym nigdy nie obciążam kart wagą problemów poprzednich seansów ani tym bardziej nie wtrącam własnych opinii. Każdy następny seans to czysta talia gotowa opowiedzieć czyimś życiu od nowa. W swojej praktyce zachowuję tylko jedną "zasadę BHP" – po każdej sesji oczyszczam karty mentalnie oraz przeciągam je nad płomieniem świecy. I, moim zdaniem, to w zupełności wystarczy." opowiada o swojej pracy Pani Joanna.

Szukasz pomocy, a nie możesz, nie chcesz lub obawiasz porozmawiać się z kim znajomym lub bliskim umów się w Alchemii Duszy i Ciała na spotkanie z Joanną Stawińską.