Alchemia Duszy i Ciała

Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Komplementarnej

jasnowidz Warszawa

SYLWESTER CHORDECKI

Z wykształcenia jestem psychologiem i historykiem sztuki, z zamiłowania tarocistą i malarzem. Na co dzień zajmuję się sprawami psychologii oraz biznesu i z tych dziedzin jestem specjalistą. Spełniam się również, jako trener liderów biznesu oraz doradca życiowy.

astrolog Warszawa

IZABELA DAJWŁOWSKA

Od wielu lat zajmuję się chirologią (czytaniem z dłoni), tarotem, astrologią i numerologią w Warszawie i nie tylko. Miałam przyjemność prowadzić liczne programy telewizyjne oraz przygotowywać artykuły merytoryczne w prasie ezoterycznej.

salon masażu Warszawa Centrum

BEATA NOWAK

Nazywam się Beata Nowak, z wykształcenia jestem nauczycielem, z przeznaczenia wróżką – znak zodiaku Rak, numerologiczna 11-stka.

jasnowidz Warszawa

MARIA PIASECKA

Stosuję lecznicze terapie wywodzące się ze starych kultur m.in. masaż Ma-Uri, masaż łącznotkankowy i terapię czaszkowo-krzyżową w Warszawie. Próbuję pojednać ludzi skłóconych ze sobą i z życiem, posługując się runami.

salon masażu Warszawa Centrum

JOANNA STAWIŃSKA

Pierwsza Dama Tarota

Od wielu lat mają Państwo okazję oglądać Panią Joannę Stawińską w autorskich programach w różnych stacjach telewizyjnych. Wieloletnie doświadczenie Tarocistki gwarantuje przepowiednię która się sprawdzi. Pomaga każdemu kto zwrócił się o pomoc. Nawet w trudnych i beznadziejnych sytuacjach dzięki swojej ogromnej wiedzy, doświadczeniu i talentowi potrafi znaleźć wyjście i rozwiązanie.

astrolog Warszawa

MARCIN WIERZBICKI

Nazywam się Marcin Wierzbicki, Imię ZEFIR jest mi przypisane przez siły wyższe, zdobyłem je na drodze rozwoju, a pokazało mi się podczas medytacji.
Odkąd sięgam pamięcią TAROT, ANIOŁY i cała ezoteryka były mi zawsze bliskie. Jestem jasnowidzem i tarocistą oraz trenerem rozwoju osobistego. W mojej tradycji rodzinnej leży posługiwanie się niekonwencjonalnymi metodami pomocy innym przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Moją misją, jak i wielką pasją życiową, jest pomoc drugiemu człowiekowi. Rozwijając się i doskonaląc poznałem wiele rożnych metod rozwoju, najbardziej czuję ścieżkę szamanizmu oraz Tantry które są mi bardzo bliskie ponieważ obie te ścieżki są oparte na drodze miłości.

 

ROBERT GÓRNICKI

Nazywam się Robert Górnicki. Zajmuję się dywinacją (wróżeniem), a moim głównym narzędziem jest Tarot. Jestem bardzo starą duszą na tej Ziemi, dar i zainteresowania ezoteryczne w mojej rodzinie są dziedziczne. Od wczesnych lat interesowała mnie ezoteryka. Moją pasją są dywinacja, psychologia, neurolingwistyka. Teraz m.in. w Warszawie przekazuję swoją wiedzę innym.

MACIEJ SKRZĄTEK

Wróżbita Maciej czyli Maciej Skrzątek jest nazywany przez media najsłynniejszym oraz najlepszym tarocistą w Polsce. Jego kariera rozpoczęła się, gdy zaczął współpracować z portalem internetowym oferującym prognozowanie przyszłości.

CEDROWE WZGÓRZE

Specjalizują się w indywidualnych zamówieniach, które po konsultacji z klientem przygotowują wraz z opisem rytuału. Zajmują się dziedziną szeroko pojętej "magii" od przynajmniej 20 lat.

LENA

Mam na imię Lena, z praktyki duchowej nazywam się Bhagwati Kaur. Jestem joginką i nauczycielką w tradycji kundalini jogi. Zapraszam Ciebie w podróż dźwięków i wibracji swej pierwotnej tożsamości, ukrytej istoty duszy i serca, gdzie odzyskasz zdrowie fizyczne, emocjonalne i mentalne. 

DOROTA PACHNIK

Niosąc pomoc ludziom staram się wykorzystać wszystkie umiejętności i wiedzę, którą posiadam. Bardzo często łączę różne techniki, w szczególności bioterapię z kręgarstwem i energetyczną medycyną manualną. Energetyczna medycyna manualna jest moją drugą po bioterapii ulubioną techniką, ponieważ daje bardzo szybko efekty ustąpienia bólu odkręgosłupowego, stawów i mięśni.

Alchemia Duszy i Ciała
ul. Pańska 75 lok. 13
00-834 Warszawa